Startovní listina 2019

Závodníci startující v ročníku 2019
 
Registrace závodníka je platná až po zaplacení startovného.
 
St.číslo Jméno Team Bydliště Ročník Kateg Platba Tričko
1. Martin Šimek   Praha 1985 MTB OK XL
2. Jiřina Lípová   Strakonice 1962 MTB OK --
3. Jan Chalupa Fabiánův prostředník Dobříš 1981 MTB OK  --
4. Kateřina Vítová A TEAM U KOZ   1975 MTB OK S
5. Zdeněk Bouda A TEAM U KOZ   1977 MTB OK XL
6. Vašek Mixan   Běhařov   MTB OK L
7. Martina Hulešová       MTB OK M
8. Jíťa Brunnerová   Luby   MTB OK L
9. Vašek Květoň A TEAM U KOZ   1978 MTB OK M
10. Václav Polívka   Město Touškov   MTB OK XL
11. Jindra Křivka Bez pedálů Plzeň 1987 Koloběžka OK L
12. Jakub Vršanský VKKH Litvínov 1979 MTB OK L
13. Tomáš Chleborád VKKH Meziboří 1972 MTB OK XL
14. Peťa Zítek PIT STOP KLATOVY Klavovy 1978 MTB OK L
15. Lubomír Sluka Witte bike team Krásno 1974 MTB OK L
16. Pepík Hajnej Vebr   Nekmíř 1969 MTB OK XL
17. Zdenek Janeček   Praha   Lehokolo OK L
18. Jiří Šíp Rychlý šípy Strakonice 1964 MTB OK XL
19. Pavel Svejkovský       MTB OK S
20. Milan Jílek SAC Bělá Kosmonosy 1961 MTB OK --
21. Míla Váňa   Bohumín 1963 MTB OK XL
22. Radim Bláha   Blansko 1973 MTB OK M
23. Zdeněk Šnejdar KT-Luby Luby   MTB OK M
24. Pavel Drudik   Bezděkov   MTB OK L
25. David Brožek   Chrudim 1976 MTB OK XL
26. Martina Vrbová   Klatovy   MTB OK S
27. Rosťa Gregor   Strakonice 1965 MTB OK --
28. Míra Franěk Indian     MTB OK --
29. Katka Holá       MTB OK --
30. František Bláha   Nálepky 1975 MTB OK M
31. Jan Švarcbach   Kladno 1970 MTB OK M
32. Tomáš Čapek   Domoslavice 1986 MTB OK --
33. Jiří Coufal   Žďár n.Sáz. 1987 MTB OK XL
34. Michal Jeníček   Rožmitál 1984 MTB OK L
35. Martin Marczi   Varnsdorf 1967 MTB OK L
36. Jan Zídek   Hradec Králové 1973 MTB OK L
37. Jan Veselý   Č.Krumlov 1983 MTB OK XL
38. Petr Vocetka   Čelákovice 1978 MTB OK --
39. Jiří Baloušek   Strakonice 1978 MTB OK M
40. Vladimír Ondrejc   Hulín 1967 MTB OK M
41. Michal Honzárek   Jihlava 1976 MTB OK --
42. Petr Teichman   Batňovice 1979 MTB OK L
43. Jiří Zahradník   Vejprtice 1975 MTB OK L
44. Zdeněk Michálek   Vsetín 1968 MTB OK XL
45. Ladislav Rieger   Jiřetín p.Jedlou 1980 MTB OK L
46. Marek Liška   Mikoulov 1971 MTB OK --
47. Vít Čenovský   Strakonic 1953 MTB OK --
48. František Boudný   Kněžice 1978 MTB OK M
49. Rudolf Prokš   Klenčí p.Č 1975 MTB OK M
50. Petr Tichý Granfondo Mladá Boleslav 1977 MTB OK XL
51. Petr Piškot Novák   Tachov 1980 MTB OK S
52. Tomáš Novotný Hillock Team Proseč n.N. 1989 Gravel    
53. Tomáš Pavlík   Praha 1964 MTB    
54. Daniel Kříž   Radomysl 1983 MTB    
55. Radek Maťha   Černošice   MTB    
56. Ríša Kubec           Klenčí 1975 MTB    
57. Standa Valdman   Luby   MTB OK